Семена трава суданка 10 кг (белая) Fazenda
Ціна Оригінальна ціна: 540,00 ₴.533,00 ₴Поточна ціна: 533,00 ₴.
Доставка
У відділення / поштомат "Нова пошта"
За тарифами перевізника
У відділення "Укрпошта"
За тарифами перевізника
Тип посадочного материала | Семена |
---|---|
Тип растения | Декоративные травы/злаки |
Бренд | Fazenda |
Одне і багаторічна рослина родини злакових.
Зелене добриво, кормова і продовольча культура.
Відома також під назвами суданська трава, сорочинське просо.
Цінується за надзвичайно високу посухостійкість і пристосовність до грунтових умов, атак ж за потужну мочковатую кореневу систему, яка сприяє поліпшенню структури грунту. Використовується в якості пожнивной культури, а також у змішаних посівах (з чиною, соєю, викою, соняшником та ін)
Найбільш поширені різновиди: трав’янисте сорго, венечное, кормове або цукрове.
Зелене добриво. При сприятливих умовах можна отримувати зеленої маси понад 800ц/га. Сорго виносить багато поживних речовин з ґрунту, тому його не можна вважати хорошим попередником для наступних за ним культур. Однак при вирощуванні сорго в суміші з однорічними бобовими рослинами, а також при внесенні добрив воно може бути непоганим попередником. Сорго можна висівати як пожнивную культуру в зайнятих і кулісних парах.
Ґрунтоутворюючі та почвозащитным якості. Добре розпушує, дренує, структурує грунт, полегшує її, підвищує повітро – і вологоємність. Ефективно знижує засмічення полів, охороняє їх від ерозії. Захищає землю від водної та вітрової ерозії.
Фітосанітарні якості. Оздоровлює грунт. Покращує умови життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів і черв’яків, при розкладанні служить їм кормом. Це в свою чергу призводить до зменшення захворюваності рослин і підвищення врожайності. Добре пригнічує розвиток бур’янів за рахунок активного відростання і кущіння.
Кормова культура. Є хорошим кормом для худоби, особливо для свиней. За поживністю зерно сорго може бути прирівняне до зерна хлібних злаків (вміст сирого протеїну понад 5%), але містить багато таніну. Для кормових цілей сорго вирощують не тільки на зерно, але і на сіно, зелений корм і силос. Сіно сорго відрізняється високою поживністю, в ньому міститься 7,17% протеїну. Легко силосуется. Силос з нього за поживністю не поступається силосу з кукурудзи. За кількістю цукрів ця культура перевершує кукурудзу і соняшник (вміст цукру в соку стебел від 12 до 20%).
Грунту. Сорго невимоглива до грунтів. Ця культура може рости і давати гарні врожаї на легких піщаних, важких глинистих і навіть на засолених ґрунтах, але не переносить кислих грунтів. Витримує концентрацію солей до 0,6-0,8%.
Влажность. К влаге сорго нетребовательно. Обладая мощной корневой системой, оно во время засухи в достаточной мере обеспечивает себя водой из глубоких горизонтов почвы. Высокая засухоустойчивость сорго объясняется не только наличием мощной корневой системы, но и способностью приостанавливать рост в период резкого недостатка влаги в почве. К затоплению приспособлено слабо.
Температура. Сорго вимагає багато тепла. Насіння починає проростати при +10-1 2°С. Сходи при температурі нижче +11°С розвиваються дуже слабо, а при невеликих заморозках зазвичай гинуть. Найбільш сприятлива для росту і розвитку сорго температура +32-35°С.
